Met de start van onze nieuwe website van HV Nieuwegein hebben we ook nieuwe emailadressen gekregen. Voortaan eindigen de emailadressen van de vereniging op @HVNieuwegein.nl.

De oude emailadressen worden automatisch doorgestuurd naar de nieuwe adressen maar zorg ervoor dat je de nieuwe adressen alvast in de adressenbestand zet want over enige tijd zullen de oude adressen opgeheven worden.

De emailadressen van de vereniging zijn:

Voorzitter HV Nieuwegein: voorzitter@hvnieuwegein.nl

Secretaris Hv Nieuwegein: secretaris@hvnieuwegein.nl

Technische commissie: tc@hvnieuwegein.nl

Financiële administratie: financieleadministratie@hvnieuwegein.nl

Ledenadministratie: ledenadministratie@hvnieuwegein.nl

Jeugdcommissie: jeugdcommissie@hvnieuwegein.nl

Redactie: redactie@hvnieuwegein.nl

Website: website@hvnieuwegein.nl

Kledingcommissie: kledingcommissie@hvnieuwegein.nl

Clubkanjers: clubkanjers@hvnieuwegein.nl

Sponsorcommissie: sponsoring@hvnieuwegein.nl

Wedstrijdsecretariaat: wedstrijdsecretariaat@hvnieuwegein.nl

Algemeen: info@hvnieuwegein.nl

Alle commissies hebben een email ontvangen met de inloggegevens voor zijn of haar nieuwe emailadres. Indien je problemen hebt met inloggen neem dan contact op website@hvnieuwegein.nl